İş güvenliğinden ambalaj malzemelerine kadar geniş ürün portföyüyle sanayicinin vazgeçilmez tedarikçisi haline gelen Makpaş, ilk ihracatını Hindistana gerçekleştirdi.

Bursalı sanayicinin vazgeçilmez tedarikçisi haline gelen Makpaş, ihracatta Uzakdoğu’yu seçti. İş güvenliğinden ambalaj malzemelerinde kadar geniş ürün portföyüyle iş dünyasına tedarikçilik yapan Makpaş, ilk ihracatını Hindistan’a gerçekleştirdi.
2000 yılında Şinasi Öztürk tarafından kurulan, ambalaj-iş güvenlik ve sanayi malzemeleri mağazası ile ticari hayatını sürdüren Makpaş, çağın teknolojilerini kullanarak genç ve dinamik ekiple sektöre hizmet veriyor. Makpaş olarak sattıkları her ürünün lojistik desteğini de verdiklerini belirten kurucu genel müdür Şinasi Öztürk, bunun yanı sıra iş konusunda karşılaşılabilecek teknik konularda da çözüm ortaklığı yaptıklarını söyledi. Bursa’da elde ettiklerini başarıyı dış pazarda da kazanmayı hedeflediklerini vurgulayan Öztürk, bu çerçevede ilk ihracatlarını Hindistan’a gerçekleştirdiklerini kaydetti. İç ve dış piyasadaki tüm teknolojik yenilikleri yakından takip ettiklerini belirten Öztürk, “Sanayinin ihtiyacı olan ürün gruplarının en iyi tedarikçilerinden biriyiz. Konusunda uzman ekibimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için kaliteli ürünler satıp hizmet veriyoruz” dedi.
Her geçen gün farklı kalemlerde ürün getirerek çeşitlerini artırdıklarını vurgulayan Öztürk, bunun için de özellikle sektörel fuarları yakından takip ettiklerini, ambalaj ve gıda ürünlerinin sergilendiği fuarlara da katılım sağlamaya özen gösterdiklerini kaydetti.